1395/03/18
اجراي مراحل تكميلي ساخت سكوهاي فازهاي 17 و 18 در بندرعباس

اجراي مراحل تكميلي ساخت سكوهاي فازهاي 17 و 18 در بندرعباس

مديرعامل شركت نفت و گاز پارس امروز با حضور در يارد عملياتي شركت ايزوايكو در بندرعباس، پيشرفت روند ساخت و تكميل بخش B سكوهاي دريايي فازهاي 17 و 18 را مورد بازديد قرار داد .
به گزارش روابط عمومي، در اين برنامه بازديد كه در آن شماري از مديران و مجريان پارس جنوبي حضور داشتند، مجموعه اقدامات شركت سازنده پيمانكار اين بخش از پروژه كه ساخت دو سكوي 17B و 18B را در اختيار دارد در جريان ارزيابي قرار گرفت .
روند پيشرفت در ساخت اين دو سازه دريايي طي سه ماهه گذشته، وضعيت تامين كالاهاي باقيمانده سكوها، لوله كشي، برق و ابزار دقيق و نيز تكميل مكانيكال بخش هاي مختلف از جمله محورهاي مورد بررسي در نشست دو جانبه كارفرما و پيمانكاراين پروژه بود .
در اين برنامه مديران مجريان بخش هاي مختلف شركت ايزوايكو ( شركت مجتمع كشتي سازي و صنايع فراساحل ) و شركت مبين سازه گستر گزارشي از تازه ترين اقدامات و دستاوردهاي صورت گرفته را در راستاي تسريع در تكميل و راه اندازي دو سكو به حضور مديرعامل شركت نفت و گاز پارس ارائه دادند .
مهندس شعبانپور مديرعامل شركت نفت و گاز پارس در اين بازديد با اشاره به برنامه راه اندازي فازهاي 17 و 18 در نيمه دوم سال جاري بر اهميت اتمام دو سكوي باقيمانده طرح تاكيد كرد و گفت : نصب اين دو سازه زمينه اجراي عمليات توليد و برداشت نهايي گاز از بخش مخزني اين فازها را فراهم خواهد كرد .
وي افزود: هم اكنون عمليات حفاري در بخش B فازهاي 17 و 18 در حال انجام است كه انتظار مي رود اجراي اين بخش و عمليات ساخت سازه هاي فراساحلي مطابق برنامه زمان بندي براي راه اندازي اين پروژه ملي در سال جاري مورد تمركز و پيگيري ويژه قرار گيرد .
مهندس شعبانپور در اين برنامه با كنترل ابعاد مختلف اجرايي طرح ، از تلاشهاي پيمانكار اين حوزه تقدير و دستوراتي در خصوص پيگيري شماري از سرفصل هاي مهم در سازمان كارفرما و پيمانكار پروژه صادر كرد .
بازگشت به آخرين اخبار


 
|
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company