1395/10/14
طرح ضربتی توانمندسازي مدیران و کارشناسان فاز ۱۳ پارس جنوبی با موفقيت به پايان رسید

طرح ضربتی توانمندسازي مدیران و کارشناسان  فاز ۱۳ پارس جنوبی با موفقيت به پايان رسید

سرپرست طرح توسعه فاز ١٣ پارس جنوبي با اشاره به پايان طرح ضربتی افزایش توانمندی مدیران و کارشناسان این طرح ، از دريافت ۷۵ مدرك حرفه اي مديريت پروژه بين المللي و ثبت رکورد موفقیت صد درصدی شرکت کنندگان اين دوره ها در آزمون هاي نهایی خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومي شركت نفت و گاز پارس؛ پيام معتمد با اشاره به حجم چشمگير متقاضيان حضور در دوره های آموزشي مديريت حرفه اي پروژه افزود: آموزش مديران و كارشناسان فاز ١٣ مطابق برنامه ريزي مدون این طرح ، در یک دوره یک ساله و در بخشهای چهارگانه پروژه شامل حفاری، ساخت سکوهای دریایی، خط لوله و پالايشگاه خشکی ، در محل سایت عملیاتی اين فاز در منطقه پارس دو و توسط برترین اساتید کشور صورت گرفته است.

سرپرست طرح توسعه فاز ۱۳ با اشاره به هماهنگی اعزام دیگر نفرات طرح به دوره های منابع انسانی شرکت نفت و گاز پارس، به نحوه توزیع ١٠٠مدرک رسمی نفرات طرح فاز ۱۳ پرداخت و اعلام كرد: تاكنون ٣٠ مدرک حرفه ای مدیریت پروژه PMP ، چهارده مدرك حرفه اي IPMI، چهل و شش مدرك حرفه ای PRINCE2 ، پنج مدرك حرفه اي مديريت ريسك RMP و چهار مدرك حرفه اي MBA و یک مدرک PMBOK توسط كاركنان اين طرح كسب شده است.

وي با اشاره به اينكه امروزه بسیاری از شرکت های طراز اول بين المللي شرط داشتن این مدارک را برای کارشناسان و مدیران خود الزامی نموده اند ، گفت: بر اساس اين الزامات ، تاكنون بيش ٩٩ درصد از مدیران و كارشناسان فاز ١٣ موفق به دريافت مدارك حرفه اي مديريت پروژه شده اند.

به گفته معتمد افزايش مدارك مديريت حرفه اي باعث ایجاد جهش بزرگی در انجام پروژه بر اساس موازین و معیارهای جهانی شده و مؤید شایستگی و توانمندی نیروی انسانی در شرکت نفت و گاز پارس است.

سرپرست طرح توسعه فاز ١٣ با بيان اينكه مدیریت پروژه فرآیندی است كه با بهره گيري از ابزارها و تكنيك هاي خاص خود، در جهت حفظ مسیر پروژه به تعادل سه عامل هزینه، زمان و کیفیت در طول اجرای طرح، كمك مي كند، تاكيد كرد: پیاده سازی استانداردها و روش هاي مدیریت پروژه و همچنین ايجاد تغییرات و اصلاحات لازم در روندهاي اجرایی ، ضمن تسريع در فرايندهاي توسعه محور طرح ها، موفقیت سازمان را تحقق مي بخشد.

آخرين اخبار

|
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company