1398/01/15
دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با کارکنان عملیاتی منطقه پارس جنوبی و بازدید از طرح‌ها

دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با کارکنان عملیاتی منطقه پارس جنوبی و بازدید از طرح‌ها

مديرعامل شركت نفت‌و‌گاز پارس در نخستین سفر خود به منطقه پارس جنوبی در سال 98، ضمن ديدار نوروزی با كاركنان عملياتي این منطقه، از فازهای گازی میدان مشترک پارس‌جنوبي بازديد كرد.

 به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، محمد مشکین‌فام در سفری یک‌روزه به منطقه پارس‌جنوبی و بازدید از طرح‌های این منطقه، به‌منظور تبریک فرارسیدن سال نو، صبح امروز (پنجشنبه، پانزدهم فروردین 98) با کارکنان عملیاتی پارس‌جنوبی در سالن شهید جهان‌آرا سایت یک دیدار کرد.
 وی ضمن تبریک فرارسیدن سال نو، سال 97 را سال پرمشغله‌ای برای کارکنان شرکت نفت و گاز پارس عنوان کرد و با اشاره به محقق شدن اهداف تکلیفی وزارت نفت برای توسعه میدان گازی پارس‌جنوبی افزود: با حفر و تکمیل 41 حلقه چاه دریایی، نصب و راه‌اندازی 4 سکوی گازی و 8 ردیف شیرین‌سازی گاز ترش در بخش‌های پالایشگاهی، فازهای 13 و 22-24 پارس جنوبی در اسفندماه سال گذشته با حضور رئیس‌جمهوری و وزیر نفت به بهره‌برداری رسید.
 به‌گفته مشکین فام، با احتساب عملیاتی شدن 2 سکوی دریایی از فاز 14 پارس‌جنوبی، در مجموع در سال 97، 6 عرشه دریایی در مدار تولید قرار گرفتند که رکورد جدیدی در اجرای پروژه‌های پارس‌جنوبی محسوب می‌شود.
 مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس نحوه عملکرد این شرکت را در سال 97 موجب رضایتمندی وزیر نفت دانست و خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری نیز در پیام نوروزی سال 98، بهره‌برداری از فازهای پارس‌جنوبی را مظهر اقتدار ملت ایران و واکنش محکمی در مقابل نقشه‌های دشمنان اعلام کردند که افتخار بزرگی برای یکایک کارکنان شرکت نفت و گاز پارس به حساب می‌آید.

 وی با اشاره به مسئولیت‌های جدید این شرکت در سال پیش رو بیان کرد: با محول شدن توسعه میادین گازی جدید به شرکت نفت و گاز پارس از جمله میدان گازی کیش، بخش شرقی میدان پارس جنوبی(بلال) و میدان گازی فرزاد و لزوم مدیریت هرچه مطلوب‌تر این پروژه‌ها، فعالیت‌ها در شرکت نفت و گاز پارس بسیار فشرده‌تر از گذشته خواهد بود.
محمد مشکین‌فام در پایان ابراز امیدواری کرد با تلاش مضاعف در سال 98 و همکاری همه کارکنان، شرکت نفت و گاز پارس همچون گذشته از آزمون بزرگ توسعه میادین مشترک و صیانت از سرمایه‌های ملی، سربلند و با اقتدار عبور کند.


آخرين اخبار

Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company