گزارش تصویری/بازدید مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از طرح‌های پارس جنوبی
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در سفری دو روزه (10 و 11 آذر) به استان بوشهر در جریان آخرین وضع پیشرفت طرح‌های در حال اجرای این شرکت قرار گرفت. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، محمد مشکین‌فام در بازدید هفتگی از طر...  (ادامه)
شنبه, 13 آذر,1400 47
شتاب در اجرای مسیرهای راه‌اندازی اولیه پالایشگاه فاز ۱۴ پارس جنوبی
جلسه بررسی آخرین وضع پیشرفت پالایشگاه فاز ۱۴ پارس جنوبی با هدف شتاب در اجرای مسیرهای راه‌اندازی اولیه و تحقق تولید در پالایشگاه این طرح، با حضور مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس برگزار شد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پ...  (ادامه)
پنجشنبه, 11 آذر,1400 102
ارزیابی نواحی خارج از فازهای پارس جنوبی آغاز شد
مدیر مهندسی نفت و گاز شرکت نفت و گاز پارس گفت: با آغاز عملیات حفاری یک حلقه چاه توصیفی – تحدیدی در بخش شمالی میدان گازی پارس جنوبی، ارزیابی پتانسیل احتمالی نواحی خارج از بلوک‌بندی فعلی این میدان وارد فاز اجرایی شد. ...  (ادامه)
یکشنبه, 07 آذر,1400 207
ظرفیت بارگیری میعانات گازی پارس جنوبی افزایش یافت
مجری فاز 19 پارس جنوبی از بارگیری نخستین محموله یک‌میلیون بشکه‌ای میعانات گازی از طریق گوی شناور فاز 19 پارس جنوبی خبر داد و گفت: با بهره‌برداری رسمی از چهارمین گوی شناور پارس جنوبی، ظرفیت بارگیری میعانات گازی از پالایشگاه‌ها...  (ادامه)
یکشنبه, 30 آبان,1400 178
عملیات بارگیری نخستین محموله میعانات گازی گوی شناور فاز 19 پارس جنوبی
نخستین محموله یک‌میلیون بشکه‌ای میعانات گازی از موقعیت دریایی چهارمین گوی شناور پارس جنوبی در آبهای خلیج فارس صبح امروز (یکشنبه، 30 آبان 1400) بارگیری شد. مجري فاز 19 پارس جنوبي پس از پایان بارگیری نخستین محموله میعانات...  (ادامه)
یکشنبه, 30 آبان,1400 75
گزارش تصویری / دیدار رئیس و اعضای کمیسیون انرژی مجلس از سکوی گازی SPD20
رییس و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با همراهی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس امروز (جمعه، 21 آبان ماه) از سکوی گازی SPD20 در میدان مشترک پارس جنوبی بازدید کردند. محسن خجسته‌مهر، در ...  (ادامه)
جمعه, 21 آبان,1400 66
هدفگذاری تولید ۱۰۰ میلیون مترمکعب گاز از میدان پارس شمالی با سرمایه‌گذاری ۴ میلیارد دلاری
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: با سرمایه‌گذاری ۴ میلیارد دلاری در توسعه میدان پارس شمالی، ۱۰۰ میلیون متر مکعب گاز از این میدان تولید خواهد شد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، محسن خجسته...  (ادامه)
پنجشنبه, 20 آبان,1400 173
سرمایه‌گذاری 11 میلیارددلاری ایران در میدان‌های گازی دریایی
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه برای افزایش 240 میلیون مترمکعبی تولید گاز از مناطق دریایی کشور، حدود 11 میلیارد دلار سرمایه‌‌گذاری خواهد شد، از توسعه قطب اقتصادی جدید تولید گاز در میدان پارس شمالی با سرمایه‌گذاری ۴ ...  (ادامه)
پنجشنبه, 20 آبان,1400 197
گزارش تصویری / دیدار رئیس و اعضای کمیسیون انرژی مجلس از طرح‌های پارس جنوبی
رییس و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با همراهی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس (پنجشنبه، ۲۰ آبان ماه) برای بازدید و بررسی روند توسعه طرح‌های تولید گاز وارد عسلویه شدند. محسن خجسته‌مهر...  (ادامه)
پنجشنبه, 20 آبان,1400 32
تولید گاز از پالایشگاه فاز ۱۴ پارس جنوبی اولویت مهم شرکت ملی نفت است
معاون تولید شرکت ملی نفت ایران در بازدید از پالایشگاه فاز ۱۴ پارس جنوبی گفت: بهره‌برداری از نخستین ردیف شیرین‌سازی پالایشگاه فاز ۱۴ و تحقق تولید از پالایشگاه این فاز در پایان آذر ماه سال جاری، اولویت مهم شرکت ملی نفت است. ...  (ادامه)
چهارشنبه, 19 آبان,1400 163
گزارش تصویری / بازدید مقامات ارشد شرکت ملی نفت ایران از طرح‌های پارس جنوبی
معاون تولید و مدیر نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران در سفری یک‌روزه به استان بوشهر از طرح‌های در حال احداث پارس جنوبی بازدید کردند. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، فرخ علیخانی معاون تولید شرکت مل...  (ادامه)
چهارشنبه, 19 آبان,1400 40
پیگرانی هوشمند 10 خط لوله دریایی پارس جنوبی پایان یافت
جانشین بازرسی و حفاظت فنی معاونت عملیات و پشتیبانی شرکت نفت و گاز پارس از پایان پیگرانی هوشمند 10 سکوی دریایی پارس جنوبی خبر داد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، حمیدرضا غفاری با اشاره به اهمیت اجرای دوره‌...  (ادامه)
دوشنبه, 17 آبان,1400 158
فلر پالایشگاه فاز ۱۴ پارس جنوبی روشن شد
فلر پالایشگاه فاز ۱۴ پارس جنوبی، همزمان با بهره‌برداری از نخستین واحد پالایشگاهی این طرح روشن شد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، مجری طرح توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اتصال خط ل...  (ادامه)
دوشنبه, 17 آبان,1400 159
گزارش تصویری / بازدید مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از طرح‌های پارس جنوبی
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در سفری دو روزه (12 و 13 آبان) به استان بوشهر در جریان آخرین وضع پیشرفت طرح‌های در حال اجرای این شرکت قرار گرفت. محمد مشکین‌فام در جریان بازدید هفتگی از طرح‌های در حال اجرای این شرکت، با بیا...  (ادامه)
جمعه, 14 آبان,1400 34
پارس جنوبی آماده تولید حداکثری گاز در فصل زمستان
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با تشریح برنامه‌های این شرکت در بخش‌های توسعه و تولید به پایان عملیات تعمیرات اساسی سکوهای پارس جنوبی اشاره کرد و از آمادگی کامل برای تولید روزانه گاز به میزان ۷۰۰ میلیون متر مکعب در زمستان سال ۱۴...  (ادامه)
پنجشنبه, 13 آبان,1400 143
صفحه 1 از 336ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian