دوشنبه, 29 آبان,1391
اعضاي كميسيون صنايع و معادن مجلس از پارس جنوبي بازديد كردند

اعضاي كميسيون صنايع و معادن مجلس از پارس جنوبي بازديد كردند

اعضاي كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي صبح امروز به همراه وزير نفت از طرحهاي توسعه گازي پارس جنوبي بازديد كردند .

به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس، اين سومين بازديد نمايندگان عضو كميسيون هاي تخصصي مجلس شوراي اسلامي طي يك ماه گذشته گذشته است؛ تاكنون 60 نماينده از كميسيون هاي انرژي، برنامه و بودجه و صنايع و معادن خانه ملت از پروژه هاي در دست ساخت اين ميدان مشترك بازديد كرده اند .
بازديد و ارزيابي از طرحهاي توسعه گازي 15 و 16، 17 و 18 و نيز فازهاي مستقر در منطقه تمبک(همجوار عسلويه) از جمله برنامه هاي سفر نمايندگان به پايتخت انرژي كشور بود.

معاونان وزير و مديران عامل شركتهاي ملي گاز و پتروشيمي، مديرعامل شركت نفت و گاز پارس و شماري از مجريان فازها و مجتمع هاي توليدي پتروشيمي اعضاي كميسيون صنايع و وزير نفت را در اين بازديد همراهي كردند .

پس از اين برنامه بازديد، نشست رسمي اعضاي كميسيون صنايع و معادن و وزارت نفت برگزار شد.
در اين نشست دو جانبه، وزير نفت با ارايه گزارشي جامع، روند توسعه بخش هاي مختلف پارس جنوبي و نيز تازه ترين اقدامات صورت گرفته در جهت تسريع در راه اندازي فازهاي گازي را براي نمايندگان حاضر تشريح كرد ؛ در اثناي اين جلسه، وزير نفت و مدير عامل شركت نفت و گاز پارس به سوالات اعضاي كميسيون در ارتباط با روند هاي عملياتي و پشتيباني توسعه طرحها پاسخ دادند .


بازگشت به آخرين اخبار
  هرگزتسليم نشو؛هر روزمعجزه تازه اي روي ميدهد.جكسون براون  
Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian