چهارشنبه, 01 آذر,1391
مسیر هوایی بوشهر- عسلویه برقرار شد

مسیر هوایی بوشهر- عسلویه برقرار شد

با پیگیری های انجام شده از سوی سازمان منطقه ویژه پارس و موافقت وزیر نفت با راه اندازی پرواز بوشهر – عسلویه، مسیر هوایی مرکز استان بوشهر و پایتخت انرژی کشور برقرار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس؛ مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس با اعلام این خبر افزود: برقراری ارتباط پروازی مسیر بوشهر – عسلویه با هدف تسهیل در آمد و شد نیروهای انسانی و متخصصان استان بوشهر به قطب صنعتی و انرژی کشور و برقراری آسانتر ارتباط مرکز استان با پایتخت انرژی کشور با هدف کمک به توسعه اقتصادی،صنعتی و انرژی کشور با موافقت مقام عالی وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران و راه اندازی پرواز اختصاصی بوشهر-عسلویه و بالعکس صورت پذیرفته است.

مهندس نصوری گفت: برقرای این پرواز که از خواسته های بخش عظیمی ازاهالی استان بوشهر و شاغلان صنعت نفت در منطقه ویژه پارس و عسلویه بوده است می تواند نقش مهمی در حضور صنعتگران ، سرمایه گذاران، اساتید و دانشجویان استان بوشهر در پایتخت انرژی کشور ایفا کند.

وی در ادامه افزود: عملیات جابجایی مسافر و بار در مسیر هوایی بوشهر عسلویه توسط یک فروند هواپیمای فوکر 50 متعلق به شرکت هواپیمایی ایران نفت و از طریق فرودگاه بین المللی خلیج فارس عسلویه صورت می گیرد.

فرودگاه بین‌المللی خلیج فارس پس از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) دومین فرودگاه کشور به لحاظ تجهیزات ناوبری است.


بازگشت به آخرين اخبار
  مردگان آنانندكه روياهايشان مرده است.لوييز هي  
Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian