ﺳﻪشنبه, 07 آذر,1391
پایتخت نفت ایران میزبان دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری

پایتخت نفت ایران میزبان دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی استان خوزستان از برپایی دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری کشور در اهواز پایتخت نفت ایران خبر داد.

رحیم جلیلی در گفت و گو با خبرنگار شانا اظهار کرد: این نمایشگاه همزمان با سالروز تاسیس شرکت ملی حفاری ایران، از اول تا پنجم دی با حضور سازندگان و صنعتگران داخلی در 3 هزار و 700 متر مربع فضای سرپوشیده محل دائمی نمایشگاه بین المللی خوزستان برگزار می شود.

وی با اشاره به آغاز ثبت نام از شرکت ها و مجموعه های دست درکار ساخت تجهیزات و قطعات کاربردی در صنعت نفت و به ویژه حفاری بخش خصوصی و شرکت های دانش بنیان افزود: تاکنون افزون بر یک هزار متر مربع فضای نمایشگاه به متقاضیان واگذار شده است.

جلیلی گفت: شرکت ملی حفاری ایران قرار است ضمن برپایی چند غرفه در زمینه فعالیت ها و معرفی شرکت و اقدام های انجام شده در زمینه طراحی و مهندسی ساخت از فضای باز این مجموعه، نمایشگاهی نیز برای استقرار و نمایش تجهیزات کاربردی در عملیات حفاری و خدمات پشتیبانی این صنعت که از سوی سازندگان داخلی ساخته شده است، استفاده کند.

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران پیش از این گفته بود دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری همزمان با سی و سومین سالگرد تاسیس این شرکت برگزار خواهد شد.

مهندس محمدرضا طهماسبی بیرگانی افزود: نمایشگاه دهم همچون سال های گذشته در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات، تامین کالا و مواد مصرفی و خدمات فنی فعالیت خواهد کرد.

طهماسبی بیرگانی اضافه کرد: در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، با همکاری کارشناسان این شرکت، سازندگان و صنعتگران توانمند داخلی و مراکز پژوهشی و دانشگاه های کشور، شاهد بومی سازی شماری از تجهیزات راهبردی صنعت حفاری هستیم که در این نمایشگاه رونمایی خواهد شد.

وی گفت: در صنعت حفاری نزدیک به 25 هزار قطعه پرمصرف کاربرد دارد که در نتیجه هم افزایی میان سازندگان با مدیران شرکت در نمایشگاه های گذشته، افزون بر 18 هزار قطعه آنها ساخت داخل شده است و تا پایان امسال این رقم به 20 هزار قطعه خواهد رسید.

 شرکت ملی حفاری ایران، اول دی 1358 به فرمان امام خمینی (ره) تاسیس شد و یکی از شرکت های بالادستی تابع شرکت ملی نفت ایران است که حوزه ستادی آن در اهواز استقرار و گستره عملیاتی آن در بخش عملیات حفاری و خدمات تخصصی، در مناطق خشکی و دریایی 10 استان نفت خیز کشور تمرکز دارد.


بازگشت به آخرين اخبار
سخن بزرگان , مرگت درست از لحظه یی آغاز می شود که در برابر آن چه مهم است ، سکوت می کنی . . .(مارتین لوتر کینگ)   
Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian