دوشنبه, 13 آذر,1391
ثبت ركورد جديد در ساخت مخازن ال پي جي فازهاي 20و21 پارس جنوبي

ثبت ركورد جديد در ساخت مخازن  ال پي جي فازهاي 20و21 پارس جنوبيبتن‌ريزي 9 ليفت از ديواره‌هاي مخازن دوجداره LPG پروژه فازهاي 20 و21 پارس جنوبي در مدت زمان كوتاه يك‌ماهه با موفقيت اجرا شد.


به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران به نقل از شركت مهندسي و ساختمان صنايع نفت (OIEC)، اجراي بتن‌ريزي 9 ليفت از ديواره‌هاي مخازن دوجداره نگهداري گازهاي بوتان و پروپان در مدت يك ماه، ركورد جديدي است كه در فازهاي 20 و21 پارس جنوبي ثبت شده است.
ساخت و اجراي بتن ريزي مخازن LPG با ظرفيت ذخيره‌سازي 160 هزار متر مكعب گازهاي استحصالي پروپان و بوتان، ركوردي بي‌سابقه در پالايشگاه‌هاي گازي كشور به شمار مي رود. در ضمن بايد گفت كه ديواره مخازن LPG اين فازها با شيوه بكارگيري سيستم تزريق پي در پي و مداوم بتن با كنترل هيدروليكي، ساخته شده است.
بر اساس اين گزارش، در برهه حساس كنوني كه دشمنان ملت ايران با اعمال تحريم‌ها و فشارهاي بين‌المللي سعي در توقف حركت رو به رشد چرخه صنعتي و اقتصادي كشور ايران دارند؛ ثبت اين ركورد در ساخت پالايشگاه‌هاي گازي كشور نشان از ايستادگي و تلاش ملت بزرگ ايران و بي‌اثر ساختن تحريم‌ها دارد.


بازگشت به آخرين اخبار
   آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد . . .  
Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian