دوشنبه, 13 آذر,1391
ملي حفاري 14 حلقه چاه فاز 17 و 18 را به كارفرما تحويل مي دهد

ملي حفاري 14 حلقه چاه فاز 17 و 18 را به كارفرما تحويل مي دهد

معاون مديرعامل شركت ملي حفاري ايران در پروژه هاي حفاري از حفاري بيش از 85 هزار متر در فازهاي 17 و 18 پارس جنوبي خبر داد.


محمدرضا تاكايدي در گفت و گو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران از حفاري بيش از 85 هزار متر در مجموع فازهاي 17 و 18 پارس جنوبي خبر داد و افزود: تا انتهاي بهمن ماه امسال از مجموع 22 حلقه چاه، 14 حلقه چاه به كارفرما تحويل مي شود.
وي افزود: هم اكنون شركت ملي حفاري ايران، حفاري 27 حلقه از 44 حلقه چاه را در تعهد دارد كه از اين تعداد، حفاري 22 حلقه چاه (هر سكو 11 حلقه چاه) را بر روي دو سكو انجام مي دهد. بر اساس تعهد ملي حفاري، كارفرما مي تواند به 5 حلقه چاه باقيمانده از مناقصه 27 حلقه اي، 6 حلقه اضافه كند تا با نصب يك سكوي ديگر كار حفاري اين 11 حلقه چاه نيز آغاز شود.
تاكايدي يادآور شد: پروژه حفاري فازهاي 17 و 18 پارس جنوبي به صورت EPD كامل است و مطالعات لازم براي شناسايي لايه هاي زمين شناسي، مهندسي و برنامه ريزي حفاري، خدمات فني، تامين كالا، مواد، دستگاه هاي حفاري و همچنين مديريت و نظارت بر اجراي پروژه در تعهد شركت ملي حفاري ايران است.
به گزارش NIOC، شركت ملي حفاري ايران با داشتن تعهد، اخلاق، روحيه جهادي و همچنين توان تخصصي، نيروي انساني زبده و كارآمد توانايي اجراي تمام پروژه ها به صورت كليد در دست در بلوك هاي دريايي و خشكي را دارد و با وجود تحريم هاي بين المللي، با رويكرد تقويت بخش خصوصي به ويژه سازندگان داخلي توانسته است تامين قطعات حفاري مورد نياز پروژه ها را از طريق ساخت داخل تامين كند.


بازگشت به آخرين اخبار
   هیچ گاه از داشتن دشمن نترس ، از انجام ندادن درست آرمان های خویش بترس  
Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian