چهارشنبه, 02 اسفند,1391
جزئیات استخدام در شرکت ملی نفت ايران

جزئیات استخدام در شرکت ملی نفت ايران

آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران از هشتم تا 15 اسفند ماه سالجاری به صورت اینترنتی در سرار کشور آغاز می شود.

به گزارش پانا نیوز، با موافقت وزارت نفت و صدور مجوز توسط معاونت منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت، ثبت نام آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران تا 6 روز دیگر اغاز می شود.

بر این اساس تمامی داوطلبان حضور در این ازمون استخدامی می توانند با مرجعه به سایت اینترنتی www.azmoon.nioc.ir نسبت به ثبن نام استخدام کنند.

شرکت ملی نفت ایران به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در مناطق عملیاتی و خارج از کلانشهر تهران از بین داوطلبان واجد شرایط در مقاطع کاردانی و بالاتر استخدام خواهد کرد.

مطابق با برنامه زمان بندی ثبت نام آزمون استخدامی به صورت اینترنتی از هشتم تا 15 اسفند ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

همچنین پیش بینی می شود آزمون کتبی برای استخدام در شرکت ملی نفت پنجم و ششم اردیبهشت ماه سال 1392 برگزار شود.

پیش‌تر مجوز استخدام 2 هزار و 676 نفر برای شرکت ملی نفت ایران در آزمون سال 91 از وزیر نفت گرفته شده‌ ضمن آنکه داوطلبان مورد نظر از طریق دانش آموختگان گروه "الف" دانشگاه صنعت نفت، دانش‌ آموختگان ممتاز دانشگاه‌‌ها و فراخوان عمومی انتخاب می‌شوند.

شرکت ملی نفت ایران برای سال آینده در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و در گروه‌های شغلی مورد نیاز نیروهای مورد نیاز خود را جذب و استخدام خواهد کرد.


بازگشت به آخرين اخبار
استعداد،مهارتها،دانش و زمانتان را با ديگران به اشتراك بگذاريد. هر چيزي را كه در ديگران سرمايه گذاري ميكنيد بارها به خودتان باز ميگردد.
Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian