چهارشنبه, 19 تیر,1392
وندورلیست مرکزی شرکت ملی نفت ایران ماه آینده ابلاغ می شود

وندورلیست مرکزی شرکت ملی نفت ایران ماه آینده ابلاغ می شود

وندورلیست مرکزی شرکت ملی نفت که با هدف یکپارچه سازی اطلاعات سازندگان داخلی در حال تهیه است و تا یک ماه آینده به شرکت های زیرمجموعه اعلام می شود.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران در گفت و گو با خبرنگار شانا تصریح کرد: تهیه وندورلیست مرکزی شرکت ملی نفت ایران که حاوی اطلاعات جامعی از فهرست سازندگان و تامین کنندگان قطعات مورد نیاز صنعت نفت است در مرحله نهایی است.
 
صدری افقه تصریح کرد: هم اکنون همه اطلاعات سازندگان داخلی در هر یک از شرکت های زیرمجموعه نفت به صورت پراکنده وجود دارد که با ایجاد وندورلیست مرکزی اطلاعات همه سازندگان به صورت منسجم گردآوری می شود.
 
به گفته وی با تهیه وندورلیست مرکزی شرکت ملی نفت ایران همه شرکت های برای سفارش کالا و تجهیزات به این سایت مراجعه می کنند و از بسیاری موازی کارها جلوگیری می شود زیرا پیش از این شرکت ها لیست واحدی برای سفارش کالا به سازندگان داخلی نداشتند.
 
وی تصریح کرد: همه اطلاعات سازندگان داخلی ثبت شده در وندورلیست شرکت های زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران هم اکنون در حال جمع آوری است و پیش بینی می شود تا یک ماه آینده اطلاعات وندور مرکزی از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اعلام شود.
 
مدیرعامل شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران تصریح کرد: اطلاعات شرکت های متقاضی برای ثبت در فهرست مشترک (وندور لیست) با مراجعه به شرکت های زیر مجموعه یا شرکت کالای ایران دریافت و پس از بررسی کارشناسی در این فهرست ثبت می شود.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران با اشاره به ممنوعیت خرید خارجی کالاهایی که مشابه آن در داخل کشور ساخته می شود، افزود: بر اساس اعلام وزیر نفت هم اکنون اجازه خرید کالاهایی که مشابه آن از سوی سازندگان داخلی تولید می شود به شرکت های داده نمی شود.
 
وی تصریح کرد: تامین کالاهای اولویت دار مورد نیاز صنعت نفت با همکاری مشترکی که میان سازندگان داخل و شرکت های زیرمجموعه وجود دارد، انجام می شود و تامین نیازهای صنعت نفت از داخل کشور تا جایی که تولید نفت و گاز در کشور به پایداری لازم برسد در حال انجام شود.
 
صدری افقه گفت: اقدام های حمایتی مختلفی از سازندگان داخل انجام شده است و ایجاد صندوق حمایت از سازندگان داخل نیز در دست پیگیری است.


بازگشت به آخرين اخبار
 گفت و گوی درونی تان را کنترل کنید. همواره با خودتان با جملات مثبت صحبت کنید
Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian