چهارشنبه, 26 شهریور,1393
مراحل نهايي استخدامي كاركنان جديد شركت نفت و گاز پارس در عسلويه انجام گرفت

 مراحل نهايي استخدامي كاركنان جديد شركت نفت و گاز پارس در عسلويه انجام گرفت

مراحل نهايي استخدامي 430 نفر از كاركنان شركت نفت و گاز پارس با حضور نايب رئيس و اعضاي شوراي كارآموزي شركت ملي نفت ايران در عسلويه انجام گرفت .


به گزارش روابط عمومي، پروژه استخدامي 430 نفر از كارشناسان جذب شده در شركت نفت و گاز پارس كه طي حدود دو سال گذشته همكاري خود را در طرح هاي پارس جنوبي آغاز كرده اند امروز با حضور مديران و مسوولان حوزه منابع انساني ستاد شركت ملي نفت ايران نهايي گرديد.


مدير منابع انساني شركت نفت و گاز پارس در اين باره گفت : بر اين اساس، مطابق چارجوب برنامه ريزي شده، اين گروه از كاركنان از جديد الاستخدام شركت نفت و گاز پارس كه عمدتا در پروژه هاي عملياتي منطقه پارس جنوبي مشغول به فعاليت هستند از پيماني به رسمي تغيير وضعيت يافتند .


محمدرضا فخرائي با اشاره به ماموريت راهبردي شركت نفت و گاز پارس در توسعه مگاپروژه هاي گازي ميدان مشترك پارس جنوبي افزود: اولويت گذاري صنعت نفت مبني بر اجراي سريع طرح هاي توليد و بهره برداري از گاز اين ميدان ايجاب مي كند تا با تامين به موقع نيروي انساني و به روز آوري مستمر آن، پشتيباني موثري از فرايند ساخت و اجرا و توسعه به موقع پروژه ها صورت گيرد .


وي فضاي كار و فعاليت در صنعت نفت را علمي محور و مبتني بر توانمندي و تخصص روزآمد ذكر كرد و گفت: در دنياي كنوني، ميزان دستيابي به دانش و فناوري، ‌مرز رقابت ميان شركتها در عرصه جهاني است و آنگاه كه با ماموريت ويژه يا پروژه اي در مقياس بين المللي مواجهيم، شرايط ايجاب مي نمايد كه با طراحي و تنظيم سازوكارهاي حرفه اي و متناسب با مقتضيات زماني و مكاني و حفظ و تامين نيروي انساني كارآمد، بستر لازم را براي تحقق اهداف ترسيم شده در سند چشم انداز توسعه طرحها فراهم آوريم .


فخرايي عنوان كرد: در اثناي برنامه تبديل وضعيت نيروي انساني جديد شركت نفت و گاز پارس كه با حضور معاون مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران، رئيس آموزش مركزي، رئيس هسته گزينش، رئيس و دبير شوراي كارآموزي همراه بود بازديدي نيز از پروژه فاز 12 پارس جنوبي به عنوان بزرگترين طرح عملياتي پارس جنوبي به عمل آمد و درباره مسايل مهمي همچون وضعيت جاري نيروي انساني شركت هاي عمليات محور بخش بالادستي و نيز نحوه پياده سازي سازوكارهاي تسهيل گر در روند همكاري ها و نيز بهبود فرايند ها هم انديشي مناسبي صورت گرفت .

 بازگشت به آخرين اخبار

 

 

Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian