چهارشنبه, 27 اسفند,1393
ستایش دستاوردهای غرورانگیز پارس جنوبی در پیام نوروزی وزیر نفت

ستایش دستاوردهای غرورانگیز پارس جنوبی در پیام نوروزی وزیر نفت


وزیر نفت در پیام تبریک سال ٩٤ و ٢٩ اسفند عنوان کرد:

وزیر نفت با اشاره به این که وزارت نفت وظایف خود در سال ٩٣ را با سربلندی و در شرایط سخت تحریم به سرانجام رساند، گفت: با مدیریت صحیح و مدبرانه، فازهای ١٢، ١٥ و ١٦ و بخشی از فاز ١٧ پارس‌جنوبی به تولید رسید.

بیژن زنگنه در پیامی سال ٩٤ و همچنین روز ملی شدن صنعت نفت آن را گرامی داشت.

در متن پیام وزیر نفت آمده است:

یا مقلـب‌القلــوب والابصار یا مدبـــراللیـــل و النهــــار
یا محول الحول و الاحــوال حول حالنا الی احسن الحال

همکاران ارجمند،

سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی را درحالی پشت سر می‌گذاریم که وزارت نفت با موفقیت و سربلندی وظایف تکلیفی خود را با سرلوحه قراردادن معیارها و اصول اقتصاد مقاومتی در شرایط سخت تحریم‌های ستمگرانه به انجام رساند و با وجود کمبود منابع مالی، طرحهای توسعه صنعت نفت را به پیش برد.

در سال ١٣٩٣ فصل نوینی از کار و تلاش در میدان مشترک پارس جنوبی آغاز شد و با مدیریت صحیح و مدبرانه، شادابی در محیط کار مستولی شد. فازهای ١٢، ١٥ و ١٦ و بخشی از فاز ١٧ پارس‌جنوبی به تولید رسید و بخش اعظم گاز تولیدی آن در نیروگاه‌های کشور جایگزین سوخت‌های مایع شد، تا روزهای پاک‌تری را در کشور تجربه کنیم. کار در میدانهای مشترک نفتی شدت گرفت و درک صحیح از مدیریت جهادی، آثار ارزشمند خود را در کار بدون وقفه واحدهای تولیدی بر جای گذارد.

توسعه اشتغال مولد که شاه کلید رونق اقتصادی و امنیت اجتماعی است تنها در سایه توجه به اجرای طرحهای توسعه صنعت نفت قابل دستیابی است و این صنعت به عنوان پُربازده‌ترین زمینه سرمایه‌گذاری از اولویت ویژه برخوردار است. یقین دارم صنعت نفت می‌تواند با اتکا بر ظرفیتها و توانمندی ملی و اراده و همت شما کارکنان شریف، پیروزی‌های دیگری را در سریعترین زمان در عرصه اقتصاد رقم زند و شکوفایی اقتصاد کشور را موجب شود.

ضمن قدردانی از تلاشهای مجدانه شما همکاران عزیز، فرارسیدن ٢٩ اسفند، روزی که یادآور خاطرات غرورانگیز ملی در مواجهه با قدرتهای مسلط زمان خود بود، گرامی می‌دارم و امیدوارم همچنان پُرتوان، سال جدید را با بهار فاطمی آغاز کرده و با عنایات بانوی دو عالم حضرت صدیقه طاهره (س) سالی مملو از نیکبختی و سلامتی در کنار خانواده ارجمند خود در پیش‌ِ‌روی داشته باشید.

 


بازگشت به آخرين اخبار

 

 

Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian