یکشنبه, 02 فروردین,1394
تقدير مقام معظم رهبري از افتتاح فاز 12 پارس جنوبي

تقدير مقام معظم رهبري از افتتاح فاز 12 پارس جنوبي


به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس؛ مقام معظم رهبری در اولين سخنراني خود در سال 1394 در حرم مطهر رضوی و در روز اول فروردين، از افتتاح فاز ۱۲ میدان گازی پارس جنوبی به عنوان یک طرح صنعتی بسیار بزرگ و پیچیده كه می تواند رشد اقتصادی و محصول تلاش عمومی کشور را افزایش دهد، یاد کردند.
حضرت آیت الله خامنه ای در فرمایشات خود با ابراز اميدواري نسبت به بهره‌برداري از طرح‌هاي بزرگ صنعتي در دوران تحريم فرمودند :
همه در‌ها را به روی یک ملت می‌بنند در حالی که آن ملت می‌تواند در بخش‌های مختلف کارهای بزرگ کند. همین فاز 12 پارس جنوبی که به وسیله رئیس‌جمهور افتتاح شد یک طرح صنعتی بسیار بزرگ و پیچیده است که می‌تواند محصول تلاش‌ عمومی ملت را افزایش دهد. از این قبیل پیشرفت‌ها داریم....
ایشان افزودند: همچنان که اشاره کردم همین دستگاههای تولیدی و صنعتی که امروز خوشبختانه دستگاههای دولتی آنها را افتتاح می کند از جمله فاز 12 پارس جنوبی و امثال اینها کارهایی است که می تواند اثر تحریم را کاهش دهد و بعد هم از بین ببرد.
به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس؛ فاز 12 بزرگترين فاز پارس جنوبي است كه معادل 3 فاز استاندارد ميباشد. اين مگاپروژه صنعتي كه به گفته مهندس شعبانپور مديرعامل شركت نفت و گاز پارس در هر ثانيه يك سكه طلا به سرمايه ملي كشور اضافه ميكند در 26 اسفند 1393 توسط رئيس جمهوري افتتاح شد.
 
 


بازگشت به آخرين اخبار

 

 

Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian