چهارشنبه, 16 فروردین,1396
پيام نوروزي مهندس مشكين فام در طليعه نوروزي سال 1396 خورشيدي

پيام نوروزي مهندس مشكين فام در طليعه نوروزي سال 1396 خورشيدي

رَبَّنَا أَنزِلْ عَلَيْنَا مَائِدَةً مِّنَ السَّمَاء تَكُونُ لَنَا عِيداً لِّأَوَّلِنَا وَآخِرِنَا وَآيَةً مِّنكَ وَارْزُقْنَا وَأَنتَ خَيْرُ الرَّازِقِينَ
پروردگارا از آسمان خواني بر ما فرو فرست تا عيد براي اول و آخر ما باشد و نشانه اي از جانب تو ما را روزي ده كه تو بهترين روزي دهندگاني

در آغاز فصلي تازه از بهاران زندگي و شكفته شدن دگر بار طبيعت، سال جديد و نوروز فرخنده باستاني را به همكاران پر تلاش در شركت نفت و گاز پاس تبريك مي گويم.
در اين طليعه نو، بر خود لازم مي دانم سپاسگزار يكايك شما پيشتازان قطب تمدن صنعتي كشور باشم.

در سال1395 كه به نام سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل مزين شده بود تصاويري ماندگار از تلاش در حوزه توسعه طرح ها و همچنين عمليات توليد از ميدان مشترك پارس جنتوبي،برتارك صنعت خوشنام نفت كشور نقش بست.

تحقق افزايش ظرفيت و توليد روزانه140 ميليون مكعب گاز در سال95 مبين باور عميق و اراده محكم متخصصان ايراني بود تا در نتيجه اقدام و عمل جهادي، در مدت سه سال پياپي با بهره برداري از11 فازعظيم پارس جنوبي، ضمن افزايش توليد روزانه300 ميلوين متر مكعب در راستاي تحقق وعده وزير محترم نفت به مردم، ظرفيت توليد گاز كشور از اين منطقه نيز به580 ميليون متر مكعب برسد.

بهره برداري كامل از 6 فاز پارس جنوبي، نصب و راه اندازي 6 سكوي بزرگ در خليج فارس و راه اندازي بخش هاي مختلفي از پالايشگاه هاي گازي متناظر بيانگر گوشه اي از تركيب مهندسي كارآمد ايراني و فنون نوين جهاني در تحقق چشم اندازهاي درخشان صنعت نفت در سالي كه گذشت بوده است.

اين دستاوردهاي بزرگ مرهون تلاش مضاعف كاركنان بخش هاي ستادي و عملياتي شركت نفت و گاز پارسو ساير پيمانكاران شريف فازهاي در حال توسعه بوده است.

با ياري خداوند در سال جديد بخش هاي عمده اي از فازهاي باقيمانده پارس جنوبي به پشتوانه عزم همدلانه شما و همراهي بي دريغ خانواده هاي محترم و معزز كاركنان به بهره برداري خواهد رسيد.

در انتها، ميلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و ورز زن را به بانوان سخت كوش همكار، تبريك و تهنيت عرض مي نمايم و ضمن گراميداشت رويداد غرورآفرين ملي شدن صنعت نفت، بار ديگر فرارسيدن سال1396 را به تمامي همكاران گرانقدر شاد باش گفته و توفيق سلامتي ، آسايش و بهروزي را براي همه عزيزان آرزومندم.آخرين اخبار

Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian