پنجشنبه, 22 اسفند,1398
پیام مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس به کارکنان عملیاتی سکوهای دریایی پارس جنوبی

پیام مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس به کارکنان عملیاتی سکوهای دریایی پارس جنوبی

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در پیامی از تلاش کارکنان معاونت عملیات و پشتیبانی این شرکت به‌ویژه همکاران مستقر در سکوهای دریایی پارس جنوبی قدردانی کرد.

متن پیام محمد مشکین‌فام به شرح زیر است:

«بسم‌الله مدبر الامور یقین دارم به زودی این روزهای سخت را پشت سر خواهیم گذاشت و با همدلی و هماهنگی، تک‌تک همکارانم در شرکت نفت و گاز پارس در سلامت کامل از بهار ۹۹ لذت خواهند برد. همکاران عزیز! از اینکه در روزهای سخت و بحرانی ناشی از شیوع ویروس کرونا، همچنان در سنگر خدمت به مردم تلاش می‌کنید، از تک‌تک شما بزرگواران صمیمانه سپاسگزاری می‌کنم و از خدای بزرگ سلامتی و عزت را برای شما و خانواده‌تان مسألت دارم.

شما عزیزان در جبهه تولید گاز نقش فعال داشته و به نوبه خود در این شرایط دشوار کنونی کمک بسزایی به تامین انرژی کشور می‌کنید. امید است در سایه مجاهدت ایثارگران جبهه سلامت کشور، ویروس کرونا ریشه‌کن شده و روزهای دشوار پیش رو را با سلامت و امنیت پشت سر بگذرانید.

در این شرایط سخت، وظیفه ما بی‌شک، آن است که با توکل به قدرت الهی و با صبر و تلاش، کلیه سکوهای پارس جنوبی کمافی السابق فعالیت خود را ادامه داده و از این حیث اطمینان مسوولین کشوری بویژه وزیر محترم نفت را جلب کنیم. علیرغم کمبودهای موجود، اقدامات موثری برای تامین مواد ضدعفونی کننده و نیز ماسک انجام شده که انشااله طی هفته آتی، به وفور در اختیار کلیه عزیزان بویژه کارکنان شاغل در سکوهای پارس جنوبی گذاشته خواهد شد. صمیمانه، سلامتی و سربلندی را برای تمامی عزیزان از خدای بزرگ مسالت دارم. محمد مشکین فام»


آخرين اخبار

Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian