شنبه, 03 خرداد,1399
پیام مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس به مناسبت عید سعید فطر

پیام مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس به مناسبت عید سعید فطر

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس ضمن قدردانی از تلاش بی‌وقفه همکاران در ماه مبارک رمضان، در پیامی حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.

در متن پیام محمد مشکین‌فام آمده است:

«همکاران خدوم شرکت نفت و گاز پارس
امسال در حالی به استقبال عید سعید فطر می‌رویم که در سایه تلاش بی‌وقفه، به موفقیت‌های تازه‌ای در فعالیت‌های این شرکت در جبهه تولید و توسعه دست یافته‌ایم که از آن جمله می‌توان به آغاز فعالیت‌های اجرایی در طرح توسعه فاز 11 پارس جنوبی با نصب جکت سرچاهی نخستین عرشه گازی این طرح و افزایش ظرفیت برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی اشاره کرد.

حضور مجدانه همکاران روزه‌دار در گستره وسیع مناطق عملیاتی پالایشگاهی و دریایی استان بوشهر و مدیریت‌های ستادی، علی‌رغم مواجهه با محدودیت‌های تردد به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و تلاش برای حفظ منافع ملی کشور، پیشبرد اهداف عالیه وزارت نفت و به گردش درآوردن چرخ‌های اقتصاد کشور، ترجمانی دیگر از عبادت در پیشگاه خداوند منان است که علی‌رغم مواجهه با محدودیت‌های چندجانبه در ماه میهمانی خدا حاصل شد.

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای شما همکاران ارجمند، حلول ماه شوال و عید بزرگ مسلمانان جهان را تبریک گفته و امید دارم پس از یک ماه خودسازی و بهره‌گیری از خوان نعمت الهی، در کنار یکدیگر و همچون گذشته در راه اعتلای آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی گام برداریم.»



آخرين اخبار

Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian