پنجشنبه, 19 فروردین,1400
گزارش تصویری / نخستین بازدید مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از طرح‌های پارس جنوبی در سال 1400

گزارش تصویری / نخستین بازدید مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از طرح‌های پارس جنوبی در سال 1400

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در سفری دو روزه به شهرستان عسلویه و کنگان ضمن جلسه با معاونت تولید و پشتیبانی شرکت، از مراحل پیشرفت طرح‌های توسعه پارس‌جنوبی بازدید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، محمد مشکین‌فام روز گذشته (18 فروردین 1400) با همراهی جمعی از مدیران ارشد شرکت نفت و گاز پارس در بدو ورود به شهرستان عسلویه در نشستی که با حضور مدیران معاونت تولید و پشتیبانی شرکت برگزار شد، حضور یافت و از تلاش همکاران این مجموعه در تحقق تولید تکلیفی گاز در سال 99 قدردانی کرد.

مشکین‌فام همچنین با حضور در نیروگاه سیکل ترکیبی پارس جنوبی، واحد مرکاپتان‌زدایی از میعانات گازی (DMC)، پالایشگاه فاز 14، بندر خدماتی تمبک، پالایشگاه فاز 13 و 22-24 و در دیدار با مجریان و پیمانکاران این طرح‌ها در جریان آخرین جزئیات ساخت و راه‌اندازی طرح‌های مذکور قرار گرفت.

همچنین بعدازظهر روز گذشته، سیدحمید پورمحمد گل‌سفیدی، معاون امور اقتصادی و هماهنگی برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه و هیئت همراه، با استقبال مديرعامل شركت نفت و گاز پارس در فرودگاه خلیج فارس، وارد عسلویه شد و در جلسه‌ای که به منظور تشریح آخرین وضعیت برداشت گاز از مخزن مشترک پارس جنوبی و میزان سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در این حوزه تشکیل شد، حضور یافت.

پورمحمد امروز (پنجشنبه، 19 فروردین) در آخرین روز از سفر خود به شهرستان عسلویه و کنگان، از طرح‌های در حال توسعه پارس جنوبی در سایت دو دیدن کرد.


چند رسانه ای
 
 
Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian