جمعه, 03 دی,1400
دیدار رییس سازمان حراست صنعت نفت از پایتخت انرژی ایران

دیدار رییس سازمان حراست صنعت نفت از پایتخت انرژی ایران

رییس سازمان حراست صنعت نفت با حضور در استان بوشهر از منطقه عملیاتی پارس جنوبی و طرح‌های در حال احداث شرکت نفت و گاز پارس بازدید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، عظیم شیراوند و هیأت همراه شامگاه چهارشنبه (یکم دی‌ماه 1400) به منظور بازدید از پایتخت انرژی ایران وارد منطقه عسلویه شد.

رئیس سازمان حراست صنعت نفت پنج‌شنبه (دوم دی‌ماه) با اقامت یک شبانه‌روز در سکوی عملیاتی SPQ1 واقع در مرز آبی ایران و قطر از میدان گازی پارس جنوبی دیدار کرد و در نشستی مشترک با کارکنان و کارگران عملیاتی حاضر در سکوهای دریایی پارس جنوبی در جریان جزئیات مسائل و مشکلات پیش روی نیروهای انسانی از جمله حقوق، مزایا، امکانات رفاهی و... قرار گرفت.

 

وی با اشاره به اهمیت فعالیت‌های شرکت نفت و گاز پارس در تولید صیانتی و پایدار گاز از مخزن مشترک ایران و قطر و نقش موثر این شرکت در تأمین 70 درصد انرژی مورد نیاز کشور، بر پشتیبانی و حمایت این سازمان برای رفع گلوگاه‌های تولید و تأمین امکانات و ابزارهای لازم برای اجرای مأموریت‌ها تأکید کرد.

شیراوند وظیفه ذاتی سازمان حراست صنعت نفت را صیانت از نیروی انسانی و منافع ملی کشور عنوان کرد و گفت: دستیابی به حجم وسیعی از ذخایر گاز و به‌ تبع آن رشد تولید ناخالص داخلی، نیازمند حمایت همه‌جانبه ارکان تصمیم‌گیر نظام مقدس جمهوری اسلامی است و سازمان حراست صنعت نفت نیز خود را مکلف به انجام وظایف و مأموریت‌های محوله همسو با سیاست‌های‌ دولت خدمتگزار و مطابق با دستورعمل‌های ابلاغی وزارت نفت می‌داند.

رئیس سازمان حراست صنعت نفت در پایان این سفر سه‌روزه، امروز (جمعه، سوم دی‌ماه) از طرح‌های در حال توسعه پارس جنوبی از جمله پالایشگاه‌ فاز 14، نیروگاه سیکل ترکیبی بعث و... بازدید کرد.

 

Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian