جمعه, 23 اردیبهشت,1401
حضور شرکت نفت وگاز پارس در بیست و ششمین نمایشگاه نفت تهران

حضور شرکت نفت وگاز پارس در بیست و ششمین نمایشگاه نفت تهران

بیست‌وششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «نفت دانش‌بنیان، تولید ایرانی و صادرات جهانی» در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، نمایشگاه نفت امسال که مطابق با دوره‌های پیش از شیوع بیماری کرونا اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود، صبح امروز (جمعه، ۲۳ اردیبهشت‌ماه) با حضور وزیر نفت و مدیران ارشد صنعت نفت، رئیس و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت.

پیش از آیین گشایش رسمی این نمایشگاه، محمد مشکین‌فام، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در ارتباط زنده تصویری از منطقه عملیاتی عسلویه با نمایشگاه نفت تهران، توضیحاتی را درباره طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.

در این نمایشگاه، شرکت ملی نفت و صنایع بالادستی در سالن ۸ و ۹، دانشگاه‌ها و مراکز علمی، استارت‌آپ‌ها، شتاب‌دهنده‌ها و پارک‌های علم و فناوری در سالن ۱۰ و ۱۱، پتروشیمی و صنایع مرتبط در سالن A ۳۸، گاز و صنایع مرتبط، لوله و پوشش لوله و شیرآلات در سالن ۳۸، پالایش و پخش و صنایع مرتبط در سالن ۵، ماشین‌های دوار در سالن ۲۷، اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران در سالن ۷ و انجمن‌های تخصصی نفت و دیگر شرکت‌ها هر یک در سالن‌های جداگانه قرار گرفته‌اند.

گفتنی است نمایشگاه امسال با رونق دوباره صنعت نفت شاهد حضور ۴۴ شرکت خارجی از ۱۱ کشور جهان است.

شركت نفت و گاز پارس به عنوان توسعه‌دهنده مگاپروژه‌هاي پارس جنوبي، به همراه نمایندگانی از ساير شرکت‌های زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران، دستاوردها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در میادين مشترک گازی و تحت راهبری خود را به علاقمندان صنعت نفت و گاز معرفي مي‌كند.

بیست‌ و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی هر روزه از ساعت ۹ تا ۱۷ دایر است و بیست و ششم اردیبهشت‌ماه به کار خود پایان می‌دهد.

 

Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian