شهرک های مسکونی
شهرك مسكونی جم :
این شهرك در فاصله 70 كیلومتری شهرستان عسلویه و به منظور اسكان كاركنان روزكار شركتهای نفت و گاز پارس، مجتمع گاز پارس جنوبی، منطقه ویژه ی اقتصادی انرژی پارس و پایانه های نفتی در شهرستان جم و در زمینی به وسعت 166 هكتار واقع شده است. توسعه ی این شهرك در فازهای ذیل تعریف شده است:
فاز 1 : مجموعه 372 واحدی كه در شهرك توحید ساخته و تحویل بهره بردار شده است.
فاز 2 : مجموعه 1028 واحدی كه در شهرك شهید تندگویان ساخته و تحویل بهره بردار شده است.
فاز 3 : مجموعه 357 واحدی كه تعداد 156 واحد آن تحویل بهره بردار گردیده است. تعداد 105 واحد از مجموعه حاضر آماده تحویل بهره بردار بوده و تعداد 96 واحد دیگر نیز در دست اجرا می باشد.
فاز 4 : مجموعه 1000 واحد مسكونی كه در طرح توسعه آتی قراردارد.

مجموعه اقامتی - رفاهی شیرینو :
مجموعه اقامتی حاضر در كنار روستای شیرینو و در زمینی به وسعت 30 هكتار قرار گرفته است كه به منظور اسكان كاركنان اقماری شركت نفت و گاز پارس و همچنین مجموعه رفاهی به منظور استفاده خانواده های محترم كاركنان شركت به بهره برداری رسیده است كه شامل فازهای ذیل می باشد :
فاز 1 : مجموعه سایت ساحلی شامل 50 واحد ویلایی به همراه رستوران كه به منظور پذیرایی از خانواده های محترم كاركنان شركت ساخته شده و تحویل بهره بردار گردیده است.
فاز 2 : مجموعه سایت جنوبی شامل 108 واحد مسكونی كه به منظور استفاده كاركنان اقماری ساخته و به بهره برداری رسیده است.
فاز 3 : مجموعه سایت شمالی شامل 296 واحد مسكونی كه به منظور استفاده كاركنان اقماری ساخته شده است و تعداد 208 واحد تحویل و 88 واحد در دست تكمیل می باشد.
فاز 4 : شامل ساخت و بهره برداری از ساختمان های جنبی و خدماتی شامل رستوران دو طبقه، مجموعه ورزشی و ... می باشد.

Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian