شرکت نفت و گاز پارس
تاریخ: [SHAMSIPUBLISHSTARTDATE]
تقدير وزير نفت از 14 مدير برگزيده پارس جنوبي

تقدير وزير نفت از 14 مدير برگزيده  پارس جنوبي
وزير نفت در بازديد هفتگي از فازهای پارس جنوبی با اهداي لوح سپاس به 14 نفر از مدیران ، مجریان و دست اندرکاران پارس جنوبی، از فعاليتهاي شبانه روزي آنان تقدير كرد .
به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس، مهندس رستم قاسمي كه روز هاي پنجشنبه و جمعه به عسلويه سفر كرده بود پس از بازديد از طرحهاي در دست ساخت فازهای 12 ، 13 ، 14 ، 15 و 16 ، 17 و 18، 20 و 21 و نيز 22 تا 24 و دريافت گزارش هاي مربوط به پيشرفت هريك از فازهاي گازي طي مراسمي از مديران و كارشناسان منتخب در طرحهاي عملياتي كه حائز بالاترين رتبه اثر بخشي و كارايي در پروژه هاي خود بودند با اهداي لوح سپاس تقدير و تشكر كرد .

وي در اين نشست طي سخناني اجراي طرحهاي توسعه پارس جنوبي و افزایش توان تولید گاز كشور از میدان مشترک پارس جنوبی را موجب نمایش توانمندي و خودكفايي صنعت نفت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در چشم جهانیان ذكر كرد .

قاسمي عنوان كرد: اکنون پارس جنوبی با توان تولید 295 میلیون متر مکعب گاز و 375 هزار بشکه میعانات گازی در روز در مجموع به عنوان بزرگترین تولید کننده گاز و ميعانات گازي کشور می باشد که با راه اندازی طرحهای دردست اجرا این مقادیر به 775 ميليون متر مکعب گاز و يك ميليون بشکه میعانات گازی درروز افزایش خواهد یافت. به گفته قاسمی ، وزارت نفت تولید هرچه سريعتر از میادین مشترک را در دستور کار قرار داده و کلیه امکانات و منابع صنعت نفت را برای برداشت هر چه بیشتر و سريعتر گاز و نفت از میدان مشترک پارس جنوبی بسیج كرده است.

وي درجمع مدیران و دست اندرکاران پارس جنوبی و جمعي از مدیران عامل شرکتهای اصلي پیمانکاري روحیه جهادی ، تلاش و كار شبانه روزي و خود باوری همراه با توکل به عنايات الهي را عامل اصلی موفقیت طرحهای پارس جنوبی عنوان کردد. وزير نفت گفت: این موفقیتها در افزایش توان برداشت از میدان مشترک پارس جنوبي در زمانی انجام می گردد که دشمنان صنعت نفت کشور را درشرایط تحریم هاي شديد و همه جانبه قرار داده اند.

در متن تقدیر از مدیران، مجریان و دست اندرکاران پارس جنوبی که به امضاي معاون محترم وزیر و مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران و مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس رسیده ، آمده است :

((... به جهت جدیت ، دلسوزی ، پیگیری امور ، سرعت و کیفیت در پیشبرد طرحهای عظیم ملی ازعملکرد مطلوب شما مدیران ، مجریان و متصدیان امور نفت و گاز پارس تقدیر و تشکر می نمایم...))

وزير نفت تاكيد كرد: تشويق اثربخش مجريان و دست اندركاران پروژه ها و طرحهايي كه به پيشرفت هاي مطلوب و يا چشمگير (با حد نصاب هاي مشخص شده) دست يافته اند به عنوان يك سياست پايدار و مستمر در ميادين مشترك بويژه در پارس جنوبي در دستور كار وزارت نفت قرار گرفته است.

وي همچنين با هشدار و تذكر به مديران برخي طرحهايي كه با تاخير مواجه بوده و نتوانسته اند به حداقل پيشرفت قابل قبول ماهانه دست يابند افزود: پيمانكاران و مجريان بايد با برنامه ريزي و ورود به جزييات مهم و شناسايي اقلام مورد نياز طرحها ، نسبت به تامين اقلام كسري و استقرار مديران و مديران ارشد طرحها و پروژه ها و نيز پيمانكاران ، مشاوران و كارفرما در محل اجراي طرحها و تمركز بر اجرا با كار شبانه روزي ، زمينه و شرايط تسريع در روند اجراي طرحها را به طور عاجل فراهم نمايند.وزير نفت گفت: قطعا اعضاي كنسرسيوم هايي مطابق برنامه تعيين شده پيش نروند مشمول تنبيه ، جريمه و يا كاهش كاري و حتي بركناري خواهند شد .


بازگشت به آخرين اخبار
  هرگزتسليم نشو؛هر روزمعجزه تازه اي روي ميدهد.جكسون براون