شرکت نفت و گاز پارس
تاریخ: [SHAMSIPUBLISHSTARTDATE]
قدرداني وزير نفت از تلاش کارکنان شركت نفت و گاز پارس در پایتخت انرژی ابران

قدرداني وزير نفت از تلاش کارکنان شركت نفت و گاز پارس در پایتخت انرژی ابران
بيژن زنگنه وزير نفت كه صبح امروز پنجشنبه١٠ فرودين ماه به عسلويه سفر كرده است، هم اكنون در اولين بازديد خود از پارس جنوبي در سال ٩٦ ، وارد فازهاي ١٧ و١٨ شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس؛ در اين بازديد سكينه الماسي نماينده مردم شهرستان عسلويه در مجلس شورای اسلامی و مرضيه شاهدايي معاون وزير و مديرعامل شركت ملي صنايع پتروشيمي وزیر نفت را همراهي مي كنند.
زنگنه در جلسه با مديرعامل شركت نفت و گاز پارس و پيمانكاران فازهاي ١٧و١٨ ضمن تبريك سال نو از تلاش هاي شركت نفت و گاز پارس و پيمانكاران طرح هاي پارس جنوبي قدرداني كرد.
در اين جلسه گزارشي از آخرين روند توسعه اين فاز توسط محمدرضا چليپا در حضور وزير ومديران ارشد صنعت نفت ارائه شد و وزیر نفت نیز با اشاره به زمستان سرد و سخت سال گذشته، از تمام کارکنان شرکت نفت و گاز پارس به دلیل دارا بودن بیشترین سهم در افزایش تولید گاز برای پیشگیری از قطع گاز در کشور، تشکر و قدردانی نمود. 

وزير نفت در ادامه، با حضور در فازهاي ٢٠و٢١ از پالايشگاه اين فاز بازديد و پس از آن در جلسه با مجريان اين طرح گزارشي از روند تكميل اين پروژه دريافت كرد.
زنگنه در ادامه با حضور در سالن افتتاحيه فازهاي ٢٠و٢١ از طريق ارتباط زنده با سكوي فاز ٢٠ در جريان وضعيت بهره برداري و ميزان توليدات اين سكوقرار گرفت.
قرار است تا ساعاتي ديگر وزير نفت به همراه مديرعامل شركت نفت و گاز پارس با حضور در فازهاي پارس دو از طرح توسعه فاز ١٩ بازدید کرده از نزدیک مراحل آماده سازی این فازها را برای افتتاح مشاهده کند.آخرين اخبار