شرکت نفت و گاز پارس
تاریخ: [SHAMSIPUBLISHSTARTDATE]
بيست و سومين نمايشگاه بين المللي نفت ، گاز ، پالايش و پتروشيمي در قاب تصوير

 بيست و سومين نمايشگاه بين المللي نفت ، گاز ، پالايش و پتروشيمي در قاب تصوير
بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از (یکشنبه، ١٦ اردیبهشت ماه) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

به‌گزارش روابط‌عمومي؛ محمد مشكين‌فام مديرعامل شركت نفت‌و‌گاز پارس با حضور در اين نمايشگاه از غرفه پیمانکاران و شرکت‌های داخلی توسعه‌دهنده طرح های پارس جنوبی بازدید و با مديران اين شركت‌ها گفتگو كرده است.

در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بیش از ۴هزار شرکت داخلی و خارجی حضور دارند و در فضایی به وسعت حدود ٨٠ هزار متر مربع توانمندی‌های خود را ارائه می‌دهند. در این نمایشگاه، یک‌هزار و ۵۳ غرفه داخلی و ۶۰۰ غرفه خارجی به نمایندگی شرکت‌های داخلی و خارجی اختصاص یافته است. 
بازديد وزير نفت از نمايشگاهغرفه شركت نفت و گاز پارس در نمايشگاهحضور محمد مشكين‌فام در غرفه شرکت صنعتی دریایی ایرن (صدرا) پیمانکار ساخت ۱۰ سکوی دریایی طرح های توسعه فازهای ۱۳ و ۲۲_۲۴ پارس جنوبی و دیدار با محمدرحیم دهقانی مدیرعامل آن


حضور مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در غرفه شرکت دانا انرژی و دیدار و گفتگو با محمد ایروانی مدیرعامل این شرکت


حضور مديرعامل شركت نفت و گاز پارس در غرفه شرکت مبین سازه گستر خلیج فارس پیمانکار ساخت سکوهای دریایی فاز ۱۴ و دیدار با بابک عباس پور، مدیرعامل این شرکتچند رسانه ای