شرکت نفت و گاز پارس
تاریخ: [SHAMSIPUBLISHSTARTDATE]
توضیحات شرکت نفت و گاز پارس درباره مرگ همکار شاغل در عسلویه

 توضیحات شرکت نفت و گاز پارس درباره مرگ همکار شاغل در عسلویه
درگذشت همکار عزیزمان «جواد حاجت‌پور» کارمند شاغل در منطقه عسلویه شرکت نفت و گاز پارس وجودمان را مالامال از غم و اندوه کرده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم غفران الهی و برای خانواده ایشان صبر جمیل مسئلت داریم.

ضمن عرض تسلیت به بازماندگان محترم مرحوم حاجت‌پور و ابراز تأسف و تألم عمیق از این ضایعه تلخ، انتشار اخباری به دور از واقعیت در فضای مجازی از علل این حادثه ناگوار، ما را بر آن داشت تا توضیحاتی را جهت تنویر افکار عمومی ارائه کنیم.

مرحوم جواد حاجت‌پور متولد سال 1362، دارای مدرک کارشناسی مدیریت امور گمرکی از دانشگاه علمی و کاربردی عسلویه، متأهل و دارای یک فرزند، به عنوان سرمهماندار در کمپ اقامتی شیرینو مشغول به کار بوده است.

بر اساس مستندات موجود، مجموع خالص دریافتی حقوق و مزایای شغلی مرحوم حاجت‌پور ماهانه نزدیک به 100 میلیون ریال بوده و در آخرین پرداختی، حقوق شهریورماه خود را مطابق با ماه‌های گذشته در موعد مقرر از شرکت افق ماندگار جنوب (پیمانکار طرف قرارداد شرکت نفت و گاز پارس) دریافت کرده است، بنابراین به نظر می‌رسد علت وقوع این حادثه تلخ را نباید در حقوق پایین یا عوامل مربوط به محیط کار جستجو کرد. شایان ذکر است، مشارالیه تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی و نیز بیمه تکمیلی بوده است.

با این حال، علت این ضایعه ناگوار توسط مراجع ذیربط در حال بررسی و ریشه‌یابی است و این شرکت خود را به ادای تمامی حق و حقوق قانونی به خانواده ایشان متعهد می‌داند.

ضمن عرض تسلیت مجدد به خانواده مرحوم حاجت‌پور و همکاران‌شان در منطقه عسلویه، برای دلجویی از بازماندگان محترم همکار عزیز از دست رفته‌مان از هیچ کوششی دریغ نخواهد شد.
 
روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس


آخرين اخبار