شرکت نفت و گاز پارس
تاریخ: [SHAMSIPUBLISHSTARTDATE]
تأمین تجهیزات درمانگاهی و دو دستگاه آمبولانس در فاز 13 پارس جنوبی

 تأمین تجهیزات درمانگاهی و دو دستگاه آمبولانس در فاز 13 پارس جنوبی
رئیس HSE طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی از تأمین تجهیزات درمانگاهی و دو دستگاه آمبولانس برای استقرار در موقعیت این فاز خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، کوروش عمادی ضمن اعلام این خبر گفت: ساختمان کلینیک و تجهیزات پزشکی موردنیاز طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی به همراه دو دستگاه آمبولانس دیزلی تیپ B متناسب با الزامات ایمنی پالایشگاه این فاز، مطابق با نظر فنی نماینده بهداشت و درمان صنعت نفت به عنوان بهره‌بردار نهایی تجهیزات مذکور، تأمین و تحویل شد.

وی ارزش تجهیزات درمانگاهی و دو دستگاه آمبولانس‌ را 333 هزار یورو اعلام کرد و گفت: با هدف حمایت از تولید داخل، پیمانکار مکلف شد با اولویت خرید محصولات باکیفیت پزشکی تولید داخل، نسبت به تأمین اقلام مذکور اقدام کند.
 


به گفته عمادی، برای تجهیز درمانگاه و آمبولانس‌های طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی بیش از 150 قلم انواع تجهیزات پزشکی مورد نیاز بوده که در کوتاه‌ترین زمان ممکن تهیه شده و پس از اخذ تاییدیه سازمان اورژانس استان بوشهر و طی مراحل شماره‌گذاری آمبولانس‌ها، این تجهیزات به سایت منتقل و به بهره‌بردار تحویل شد.

وی خاطرنشان کرد: تمامی اقلام مورد نیاز درمانگاهی و یک دستگاه آمبولانس برای استقرار در بندر سیراف پارس نیز به ارزش 187هزار یورو تأمین شده که پس از تکمیل ساختمان درمانگاه بندر، این تجهیزات به محل منتقل شده و تحویل بهره‌بردار نهایی خواهد شد.


آخرين اخبار