شرکت نفت و گاز پارس
تاریخ: [SHAMSIPUBLISHSTARTDATE]
بازدید مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از بيست و ششمين نمايشگاه بين‌المللی نفت، گاز، پالايش و پتروشيمی

بازدید مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از بيست و ششمين نمايشگاه بين‌المللی نفت، گاز، پالايش و پتروشيمی

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از بیست‌وششمين نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دیدار کرد.

به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس؛ محمد مشکین‌فام امروز (شنبه، 24 ارديبهشت 1401) با حضور در اين نمايشگاه از غرفه پیمانکاران و شرکت‌های داخلی توسعه‌دهنده طرح‌های پارس جنوبی بازدید و ضمن آشنایی با آخرین دستاوردهای ساخت داخلی، با مديران اين شركت‌ها گفتگو كرد.

در این نمایشگاه، شرکت ملی نفت و صنایع بالادستی در سالن ۸ و ۹، دانشگاه‌ها و مراکز علمی، استارت‌آپ‌ها، شتاب‌دهنده‌ها و پارک‌های علم و فناوری در سالن ۱۰ و ۱۱، پتروشیمی و صنایع مرتبط در سالن A ۳۸، گاز و صنایع مرتبط، لوله و پوشش لوله و شیرآلات در سالن ۳۸، پالایش و پخش و صنایع مرتبط در سالن ۵، ماشین‌های دوار در سالن ۲۷، اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران در سالن ۷ و انجمن‌های تخصصی نفت و دیگر شرکت‌ها هر یک در سالن‌های جداگانه قرار گرفته‌اند.

بیست‌ و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی هر روزه از ساعت ۹ تا ۱۷ دایر است و بیست و ششم اردیبهشت‌ماه به کار خود پایان می‌دهد.