تکذیب دریافت حقوق مضاعف توسط مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران 
شرکت ملی نفت ایران در پی انتشار اتهامات بی اساس در فضای مجازی درباره مدیرعامل این شرکت توضیحاتی را منتشر کرد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران، با توجه به انتشار اتهاما...  (ادامه)
دوشنبه, 27 دی,1400 47
دیدار معاون سازمان بازرسی کل کشور از طرح‌های پارس جنوبی
معاون سازمان بازرسی کل کشور در سفری یک‌روزه به استان بوشهر، از طرح‌های در حال توسعه پارس جنوبی دیدار کرد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، معاون نظارت و بازرسی امور اقتصادی سازمان بازرسی کل کشور دیروز (یکشنبه، ...  (ادامه)
دوشنبه, 27 دی,1400 119
دعوت از بانک‌ها و هلدینگ‌های پتروشیمی برای سرمایه‌گذاری در بخش بالادستی صنعت نفت
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه برنامه‌های متعدد سرمایه‌گذاری برای توسعه طرح‌های نفت پیش‌بینی شده است، از مذاکره با بانک‌ها و هلدینگ‌های پتروشیمی برای سرمایه‌گذاری در بخش بالادستی صنعت نفت خبر داد. به گزارش شرکت ...  (ادامه)
شنبه, 25 دی,1400 70
گوی شناور پایانه نفتی جاسک در موقعیت دریایی خود قرار دارد
گوی شناور پایانه نفتی جاسک مفقود نشده و در موقعیت دریایی خود در دریای عمان قرار دارد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، پیرو درج اخبار نادرستی مبنی بر مفقود شدن گوی شناور پایانه نفتی جاسک در فضای رسانه‌ای، به اطلاع م...  (ادامه)
چهارشنبه, 22 دی,1400 207
گزارش تصویری/دیدار معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از طرح‌های پارس جنوبی
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در سفری یک روزه به استان بوشهر، امروز (15 دی 1400) از طرح‌های در حال احداث شرکت نفت و گاز پارس دیدار کرد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، رضا دهقان، معاون مدیرعامل شرکت ملی نف...  (ادامه)
چهارشنبه, 15 دی,1400 158
نشتی گاز از خط لوله دريايی فاز16 پارس جنوبی
در پی نشتی گاز از خط لوله دریایی فاز 16 پارس جنوبی، برنامه‌ریزی‌ برای انجام تعمیرات و بازگشت این سکو به مدار تولید در حال انجام است. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، پیرو درج اخباری مبنی بر آتش‌سوزی گسترده در ی...  (ادامه)
شنبه, 11 دی,1400 377
دیدار رییس سازمان حراست صنعت نفت از پایتخت انرژی ایران
رییس سازمان حراست صنعت نفت با حضور در استان بوشهر از منطقه عملیاتی پارس جنوبی و طرح‌های در حال احداث شرکت نفت و گاز پارس بازدید کرد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، عظیم شیراوند و هیأت همراه شامگاه چهارشنبه (یکم ...  (ادامه)
جمعه, 03 دی,1400 511
برداشت گاز غنی از پارس جنوبی به بیش از ۷۰۰ میلیون مترمکعب در روز رسید
مدیر تولید و عملیات شرکت نفت و گاز پارس، برداشت روزانه گاز از میدان مشترک پارس جنوبی در آذرماه امسال را به طور میانگین بیش از ۶۸۲ میلیون مترمکعب اعلام کرد و گفت: رکورد برداشت روزانه گاز از میدان مشترک گازی با قطر در سال جاری،...  (ادامه)
چهارشنبه, 01 دی,1400 348
پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت بیست‌وسومین سالروز تأسیس شرکت نفت و گاز پارس
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با صدور پیامی بیست و سومین سالروز تأسیس این شرکت را تبریک گفت. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، در متن پیام محمد مشکین‌فام آمده است: «شرکت نفت و گاز پارس به عنوان یکي از...  (ادامه)
ﺳﻪشنبه, 30 آذر,1400 366
گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از چرخه تولید و پالایش گاز در پارس جنوبی
موج سرما و چالش تأمین گاز
یکشنبه, 28 آذر,1400 26
۷ هزار نفر برای یک پالایشگاه
تشریح آنچه از فاز ۱۴ پارس جنوبی در جریان است مجری طرح توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی مجموع اشتغال در این واحد را ۷ هزار نفر اعلام کرد و گفت: طرح ساخت پالایشگاه فاز ۱۴ پارس جنوبی سال ۱۴۰۱ تکمیل می‌شود. در منطقه کن...  (ادامه)
یکشنبه, 28 آذر,1400 27
امضای 8 قرارداد پژوهشی به ارزش 80 میلیارد ریال در شرکت نفت و گاز پارس
رئيس پژوهش و فناوری و کانون تفکر شرکت نفت و گاز پارس ضمن معرفی سبد پژوهش و فناوری این شرکت، از انعقاد 8 قرارداد پژوهشی به ارزش نزدیک به 80 میلیارد ریال خبر داد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، عباسعلی پرتقالی به ...  (ادامه)
شنبه, 27 آذر,1400 426
آخرین کمپرسور صادرات گاز فازهای ۲۲تا۲۴ پارس جنوبی به بهره‌برداری رسید
آخرین توربوکمپرسور صادرات گاز پالایشگاه فازهای ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی با موفقیت به بهره‌برداری رسید. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، مجری طرح توسعه فازهای ۲۲تا۲۴ پارس جنوبی با اعلام این خبر گفت: به‌منظور کسب آما...  (ادامه)
ﺳﻪشنبه, 16 آذر,1400 469
گزارش تصویری/بازدید مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از طرح‌های پارس جنوبی
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در سفری دو روزه (10 و 11 آذر) به استان بوشهر در جریان آخرین وضع پیشرفت طرح‌های در حال اجرای این شرکت قرار گرفت. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، محمد مشکین‌فام در بازدید هفتگی از طر...  (ادامه)
شنبه, 13 آذر,1400 193
شتاب در اجرای مسیرهای راه‌اندازی اولیه پالایشگاه فاز ۱۴ پارس جنوبی
جلسه بررسی آخرین وضع پیشرفت پالایشگاه فاز ۱۴ پارس جنوبی با هدف شتاب در اجرای مسیرهای راه‌اندازی اولیه و تحقق تولید در پالایشگاه این طرح، با حضور مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس برگزار شد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پ...  (ادامه)
پنجشنبه, 11 آذر,1400 492
صفحه 1 از 337ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian