چهارشنبه, 22 شهریور,1396
کارگاه توجیهی فاز 11 با حضور توتال و 60 شرکت سازنده داخلی برگزار شد

کارگاه توجیهی فاز 11 با حضور توتال و  60 شرکت سازنده داخلی برگزار شد

کارگاه توجیهی طرح توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی به منظور آشنایی شرکت‌های داخلی سازنده و تامین‌کننده تجهیزات صنعت نفت با حضور نمایندگان شركت توتال برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، كارگاه توجيهي شركت توتال فرانسه براي طرح توسعه فاز 11 پارس جنوبي صبح امروز (22 شهريورماه 1396) با حضور نمايندگان اين شركت، رضا دهقان، مدیر هماهنگی امور قراردادهای بالادستی نفت و گاز در معاونت توسعه مهندسی شرکت ملی نفت ایران، رسول فلاح‌نژاد، سرپرست مدیریت مهندسی و ساختمان شركت نفت و گاز پارس و نمايندگان بيش از 60 شركت داخلي فعال در بخش ساخت تجهيزات فراساحل و حفاري در مرکز همایش های تخصصی شرکت ملی نفت ایران (ساختمان کوشک) برگزار شد.
رسول فلاح‌نژاد، سرپرست مديريت مهندسي و ساختمان شركت نفت و گاز پارس هدف از برگزاري اين كارگاه توجيهي را آشنايي سازندگان و تأمين‌كنندگان تجهيزات صنعت نفت با فرآيند پيش‌ارزيابي صلاحيت و مشاركت در اين طرح عنوان كرد و افزود: اين كارگاه به درخواست و هماهنگي شركت ملي نفت ايران و شركت نفت و گاز پارس برگزار شده است تا نمايندگان شركت توتال كه رهبري كنسرسيوم طرح توسعه فاز 11 را به عهده دارند با تشريح نحوه ارسال مدارك، شركت در مناقصات و سفارش اقلام و تجهيزات، دستيابي به اهداف مشاركت داخلي در ساخت و تأمين اقلام اين طرح به ميزان حداقل 51 درصد را تسهيل كنند.
وي با اشاره به قرارداد طرح توسعه فاز 11 كه عمدتاً مربوط به بخش فراساحل و تأسيسات دريايي است، افزود: شركت‌كنندگان در اين كارگاه از ليست مورد تأييد شركت ملي نفت ايران انتخاب شده‌اند و عمدتاً سازندگاني هستند كه در زمينه اقلام حفاري و تجهيزات فراساحلي براي سكوها و خطوط لوله فعاليت دارند.
سرپرست مدیریت مهندسی و ساختمان شركت نفت و گاز پارس ادامه داد: اين كارگاه فردا (23 شهريورماه) نيز با حضور نمايندگاني از چهل شركت پيمانكار داخلي در بخش فراساحل و سكوها برگزار مي‌شود كه در صورت تأييد، مستقيماً با كنسرسيوم طرح توسعه فاز 11 مشاركت مي‌كنند.
فلاح‌نژاد در پايان با بيان اينكه اطلاعات اين كارگاه در اختيار شركت‌هاي متقاضي حضور در مناقصات ساخت داخل قرار خواهد گرفت، خاطرنشان كرد: دعوت به اين كارگاه توجيهي دوروزه هيچ حقي را براي شركتي ايجاد نمي‌كند و عدم حضور ديگر شركت‌هاي داخلي هم به منزله رد صلاحيت حضور در مناقصات نيست.


آخرين اخبار

Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian