شنبه, 01 آبان,1400
تزریق بیش از ۱۰ هزار دوز واکسن کرونا در مرکز تجمیعی فاز ۱۳ پارس جنوبی

 تزریق بیش از ۱۰ هزار دوز واکسن کرونا در مرکز تجمیعی فاز ۱۳ پارس جنوبی

رئیس ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل طرح توسعه فاز ۱۳ پارس جنوبی از تزریق بیش از ۱۰ هزار دوز واکسن کرونا به کارکنان شاغل در پالایشگاه‌های سایت ۲ پارس جنوبی خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، کوروش عمادی با اشاره به راه‌اندازی مرکز تجمیعی واکسیناسیون در مجتمع مسکونی امام علی (ع) فاز13 پارس جنوبی گفت: از ابتدای شهریورماه امسال و طی مدت 45 روز فعالیت این مرکز، تعداد ۱۰ هزار و ۵۵۰ دوز واکسن به کارکنان شاغل در تأسیسات منطقه سایت ۲ تزریق شده است.
 


 


وی گفت: با توجه به بیانات رهبر انقلاب در استفاده از تمام ظرفیت دستگاه‌ها جهت تحقق واکسیناسیون همگانی و با موافقت مجری طرح و رئیس HSE شرکت نفت و گاز پارس، با هماهنگی و نظارت سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در استان بوشهر و مجوز مرکز بهداشت و درمان شهرستان کنگان، مرکز تجمیعی سایت ۲ شرکت نفت و گاز پارس به منظور انجام واکسیناسیون کارکنان شاغل در طرح‌ها و تأسیسات این منطقه راه‌اندازی شد.
 
به‌ گفته این مقام مسئول، با دایر شدن این مرکز تعداد قابل توجهی از کارکنان شاغل در منطقه واکسینه شده و فعالیت‌های اجرایی در تأسیسات صنعتی پارس جنوبی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی مقابله با کرونا، شتاب گرفته است.

رئیس ایمنی، بهداشت، محیط زیست و‌ پدافند غیرعامل طرح توسعه فاز ۱۳ پارس جنوبی با اشاره به همکاری شرکت‌های منطقه در تأمین تجهیزات سخت‌افزاری مورد نیاز، پشتیبانی و تمهیدات حراستی، تأمین نیروی انسانی، تجهیزات و اقلام بهداشتی و لوازم مصرفی مورد‌نیاز مرکز واکسیناسیون سایت ۲ گفت: در همین زمینه از ابتدای مراحل تجهیز و بهره‌برداری از این مرکز، شرکت‌های پتروپایدار ایرانیان، نیرپارس-گروه مپنا، موسسه عمران ساحل، پتروگوهر فراساحل کیش، پایندان، IGC، پتروصنعت و سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس با شرکت نفت و گاز پارس همکاری داشته‌اند.

وی به ثبت ۲۳ هزار و ۸۵۰ نفر ساعت کارکرد و ۵۳ نفر نیروی انسانی به صورت مستقیم و غیر مستقیم در مرکز واکسیناسیون سایت ۲ شرکت نفت و گاز پارس اشاره و از تلاش‌های صورت گرفته از سوی کارکنان و پیمانکاران مشارکت‌کننده در این طرح قدردانی کرد.


آخرين اخبار
 
 
Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian