آخرین اخبار
صادرات بيش از ۱۱۵ هزارتن گاز مایع از بندر سیراف پارس
مجری بندر سیراف پارس از بارگیری و صادرات بیش از ۱۱۵ هزار تن گاز مایع از اسکله شماره یک این بندر خبر داد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، پیام معتمد با اشاره به بهره‌برداری آزمایشی از نخستین اسکله بارگیری و صادرات گاز مایع (LPG) بندر سیراف پارس در بهمن ماه سال گذشته، گفت: تاکنون با پهلوگیری ۵ کشتی ویژه انتقال گاز مایع سرد در اسکله شماره یک این بندر، بیش از ۱۱۵ هزار تن از این محص...(ادامه)
دوشنبه, 15 شهریور,1400
نخستین ردیف پالایشگاه فاز 14 پارس جنوبی زمستان امسال به بهره‌برداری می‌رسد
وزیر نفت گفت: نخستین ردیف شیرین‌سازی پالایشگاه فاز 14 پارس جنوبی زمستان امسال به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، جواد اوجی امروز (جمعه، 12 شهریور 1400) پس از بازدید از بخش فراساحل و طرح‌های در حال تکمیل میدان گازی پارس جنوبی از جمله پالایشگاه فاز 14 در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شاکرم که توفیق داد تا اولین سفر کاری‌ام را در بازدید از منطقه عسلویه تجربه کنم، در...(ادامه)
جمعه, 12 شهریور,1400
لزوم برنامه‌ریزی برای حفظ و نگهداشت تولید گاز از پارس جنوبی
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: با سرمایه‌گذاری ۸۰ میلیارد دلاری، مرحله اول توسعه پارس جنوبی تکمیل شده و ظرف ۲۰ سال آینده برای حفظ و نگهداشت تولید گاز باید برنامه‌ریزی و تلاش کنیم. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، محمد مشکین‌فام در جلسه امشب (پنج‌شنبه، ۱۱ شهریور 1400) وزیر نفت دولت سیزدهم با مدیران عامل شرکت‌های نفتی در پارس جنوبی، گزارشی از وضعیت توسعه طرح‌های این شرکت و میزا...(ادامه)
پنجشنبه, 11 شهریور,1400
تاکید وزیر نفت بر توجه به نیروی انسانی و تأمین سوخت زمستانی
وزیر نفت، در نخستین سفر کاری خود به عسلویه بر ضرورت توجه به نیروی انسانی و تأمین سوخت زمستانی تاکید کرد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، جواد اوجی وزیر نفت در جلسه شامگاهی پنج‌شنبه، ۱۱ شهریور 1400 با مدیران ارشد شرکت‌های مستقر در منطقه عسلویه، از تلاش کارکنان و مجموعه‌های عملیاتی و پالایشگاهی قدردانی کرد و گفت: به همه همکاران به‌ویژه همکاران عملیاتی، پالایشگاه‌ها و سکوهای دریایی...(ادامه)
پنجشنبه, 11 شهریور,1400
حادثه جزئی در پارس جنوبی مهار شد / سکوی 12B در مدار تولید قرار دارد
سکوی ۱۲B پارس جنوبی پس از برخورد یک شناور تندرو، بدون هیچ‌گونه آسیبی در مدار تولید قرار دارد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، ساعت 13.30 بعدازظهر امروز (چهارشنبه، 10 شهریور)، یک فروند شناور تندرو به سکوی گازی SPD12B مستقر در میدان گازی پارس جنوبی برخورد کرد. با اقدام به موقع کارکنان عملیاتی حاضر در موقعیت سکو، این حادثه به سرعت مهار شده و هیچ‌گونه تلفات یا آسیب جانی به...(ادامه)
چهارشنبه, 10 شهریور,1400
حفاری‌های جدید در میدان گازی پارس جنوبی آغاز می‌شود
مدیر مهندسی نفت و گاز شرکت نفت و گاز پارس ضمن تشریح اقدامات انجام‌شده در راستای حفظ و نگهداشت تولید از میدان گازی پارس جنوبی، از برنامه‌ریزی برای آغاز عملیات حفاری یک حلقه چاه جدید در بخش شمالی این میدان مشترک خبر داد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، علی‌اکبر ماجد با اشاره به رسالت مدیریت مهندسی نفت و گاز این شرکت در راستای حفظ و نگهداشت تولید از میدان گازی پارس جنوبی و حفظ ایمن...(ادامه)
ﺳﻪشنبه, 09 شهریور,1400
لوله‌گذاری دریایی طرح پایانه نفتی جاسک تکمیل شد
مجری طرح پایانه نفتی جاسک از تکمیل عملیات لوله‌گذاری دریایی این طرح در دریای عمان خبر داد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، وحید مالکی با اشاره به تکمیل آخرین رشته خط لوله دریایی پایانه نفتی جاسک گفت: با اجرای آخرین شاخه از این رشته خط لوله 36 اینچ در بستر دریا، لوله‌گذاری دریایی طرح پایانه نفتی جاسک به‌طور کامل پایان یافت. وی گفت: با توجه به اتمام عملیات شورپولینگ ششمی...(ادامه)
شنبه, 23 مرداد,1400
وزیر نفت: پارس جنوبی تجلی اراده جوانان عاشق ایران است
وزیر نفت پارس جنوبی را تجلی اراده جوانان عاشق ایران دانست و گفت: مهمترین کاری که باید در دولت آینده در پارس جنوبی انجام شود جلوگیری از افت تولید و حفظ و نگهداشت از این میدان است که به ۲۵ تا ۳۰ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری نیاز دارد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، بیژن زنگنه بعد از ظهر امروز (یکشنبه، 10 مردادماه 1400) در آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت نفت از پارس جنوبی به عنوان مه...(ادامه)
یکشنبه, 10 مرداد,1400
سرمایه‌گذاری 25 میلیارد دلاری در توسعه میدان پارس جنوبی طی 8 سال
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از سرمایه‌گذاری 25 میلیارددلاری در توسعه میدان پارس جنوبی طی 8 سال گذشته خبر داد و گفت: از این میزان، بیش از 10 میلیارد دلار مربوط به تأسیسات فراساحل بوده است. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، محمد مشکین‌فام در آیین بهره‌برداری رسمی از طرح‌های ملی وزارت نفت در پارس جنوبی که بعد از ظهر امروز (یکشنبه، 10 مرداد 1400) در استان بوشهر، شهرستان عسلویه و...(ادامه)
یکشنبه, 10 مرداد,1400
نقش مهم بندر سیراف پارس در صادرات و ارزآوری برای کشور
بندر سیراف پارس، بستر مناسبی را برای صادرات محصولات گاز مایع و گوگرد پارس جنوبی و ارزآوری برای کشور ایجاد کرده است. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، پیام معتمد، مجری طرح بندر سیراف پارس امروز (یکشنبه، ۱۰ مردادماه 1400) در آیین بهره‌برداری رسمی از طرح‌های ملی وزارت نفت در پارس جنوبی و افتتاح فاز اول طرح بندر سیراف پارس، تولید محصولات گاز مایع و گوگرد از گاز ترش غنی پارس جنوبی را ...(ادامه)
یکشنبه, 10 مرداد,1400
فاز نخست بندر سیراف پارس به بهره‌برداری رسمی رسید
نخستین اسکله صادرات گاز مایع بندر سیراف پارس با ظرفیت بارگیری پنج هزار مترمکعب بر ساعت با فرمان رئیس‌جمهوری به بهره‌برداری رسمی رسید. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، نخستین اسکله صادرات گاز مایع (LPG) بندر سیراف پارس در استان بوشهر، شهرستان کنگان، امروز (یکشنبه، ۱۰ تیرماه 1400) با دستور حسن روحانی، رئیس‌جمهوری و از طریق ارتباط زنده ویدیویی به بهره‌برداری رسمی رسید. بندر...(ادامه)
یکشنبه, 10 مرداد,1400
برداشت تجمعی 36 میلیارد مترمکعب گاز از فاز 14 پارس جنوبی
مجری طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی گفت: برداشت تجمعی از بلوک گازی فاز 14 به 36 میلیارد مترمکعب رسیده است. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، محمدمهدی توسلی‌پور بعد از ظهر امروز (یکشنبه، 10 مرداد 1400) پیش از فرمان بهره‌برداری رسمی از زنجیره دریایی 27 فاز پارس جنوبی از سوی رئیس‌جمهوری، با حضور بر عرشه دریایی 14A در فاصله 105 کیلومتری از ساحل شهرستان کنگان و در میدان مشترک پارس جنوبی ب...(ادامه)
یکشنبه, 10 مرداد,1400
زنجیره فراساحلی 27 فاز پارس جنوبی به بهره‌برداری رسمی رسید
با تکمیل عملیات ساخت، نصب و بهره‌برداری از 37 سکوی گازی، زنجیره‌های دریایی پارس جنوبی شامل تولید از بخش فراساحل 27 فاز پارس جنوبی، با فرمان رئیس‌جمهوری به بهره‌برداری رسمی رسیدند. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، زنجیره دریایی پارس جنوبی با دستیابی به تولید گاز از ۳۷ سکوی فازهای ۲۷گانه پارس جنوبی، امروز (یکشنبه، 10 مردادماه 1400) با فرمان رئیس‌جمهوری و از طریق ویدئو کنفرانس در اس...(ادامه)
یکشنبه, 10 مرداد,1400
روحانی: ۱۷ فاز پارس جنوبی را در طول ۸ سال افتتاح کردیم
رئیس‌جمهوری ضمن اشاره به اینکه در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی کارهای بی‌نظیری در تاریخ ایران انجام شده است، گفت: ما از ۱۰ فاز در پارس‌جنوبی اکنون به ۲۷ فاز رسیدیم، ۱۷ فاز را در طول این هشت سال افتتاح کردیم، تقریباً فازهای پارس‌جنوبی تمام شده است. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، حسن روحانی، عصر امروز (یکشنبه، دهم مردادماه) در آیین گشایش طرح‌های ملی وزارتخانه‌های نفت، کشور و سازمان‌...(ادامه)
یکشنبه, 10 مرداد,1400
طرح‌های ملی وزارت نفت در آستانه بهره‌برداری رسمی
بخش فراساحل ۲۷ فاز میدان گازی پارس جنوبی، فاز نخست بندر صادراتی «سیراف پارس» و دو زنجیره دریایی فاز 14 پارس جنوبی به زودی با حضور رئیس‌جمهوری به بهره‌برداری رسمی می‌رسد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، زنجیره‌های دریایی باقی‌مانده از پارس جنوبی و دستیابی به تولید از بخش فراساحل 27 فاز پارس جنوبی، فاز نخست طرح بندر صادراتی و خدماتی سیراف پارس در شهرستان کنگان و دو زنج...(ادامه)
شنبه, 09 مرداد,1400
صفحه 3 از 162ابتدا   1  2  [3]  4  5  انتها
Copyright 2017 © Pars Oil and Gas Company :: Powered By Parsian